Obklady a dlažby


image

 Obklady a dlažby jsou nedílnou součástí Vašeho bydlení a to nejen v koupelnách, ale své využití bezesporu mají také v kuchyni, ve vstupních halách, na terasách, schodech atd.  Obklady a dlažby bývají zpravidla doplněny o vhodné spárovací hmoty.
 Obklady a dlažby, které nabízíme, se vyrábí v řadě italských a španělských keramiček. Patří mezi ně například APARICI, APAVISA, KERABEN, UNDEFASA, IMOLA, ARIOSTEA, CAESAR, CASALGRANDEPADANA  a mnoho dalších. Tito a další výrobci jsou zárukou vysoké výrobní kvality v kombinaci tradičního a moderního designu.
 Obklady a dlažby dnes různě doplňuje velká řada keramických doplňků (mozaiky a listely). Každá koupelna je tak jedinečná.
Správnému výběru je nutné věnovat čas. My Vám jej díky svým zkušenostem můžeme ušetřit.

*

Stavební chemie


image

 Provádíte rekonstrukci bytového jádra, rekonstrukci koupelny? Pak se neobejdete bez potřebné stavební chemie na obklady a dlažby. Mezi nejvhodnější stavební chemii pro obklady a dlažby, patří námi 30 let  prozkoušené a osvědčené výrobky firmy MAPEI, AKEMI a FILA.  
 Stavební chemie pro obklady a dlažby bývá často podceňována. Přitom je to jedna z nejdůležitějších částí každé rekonstrukce bytového jádra, koupelny a oprav. Výběr stavební chemie mívá přímý vliv na trvanlivost a kvalitu odvedené práce. Proto pro Vás vybíráme ty nejlepší přípravky stavební chemie.                                     

V našem sortimentu stavební chemie najdete:

Lepidla, spárovací hmoty, příprava podkladů, hydroizolace a ochranné směsi, doplňkové výrobky, nářadí.


Přírodní materiály


image

 Moderní technologie dnes nabízí nespočetné množství umělých materiálů. Obklady a dlažby z kamene přitahují pozornost svým elegantním a luxusním vzhledem, dlouhověkostí a odolností sobě vlastní.
 Přírodní materiály se vyznačují originálním vzhledem. Každý kámen je jedinečný. Pro přírodní kámen je typická vysoká odolnost proti poškození, jedinečná struktura, rozmanitá barevnost. Na koupelny jsou pak často uplatněny pro obklady a dlažby přírodní materiály jako jsou žula, mramor, travertin, pískovec nebo břidlice.
 Přírodní kámen se dnes opracovává do vysokého lesku nebo pololesku a takto zpracovaný se používá ke zhotovení koupelnových desek. Stejně tak matné povrchy s jemnou strukturou, vytváří velmi zajímavý vzhled.                        

*

PVK Trade 2023 

pvk@pvktrade.cz